Pracownia

Biuro projektowe LOFFT architektura istnieje na rynku od 2005 roku z własną pracownią autorską mieszczącą się w  zrewitalizowanej kamienicy w Bytowie .

Założycielem i projektantem prowadzącym jest Małgorzata Hendrych-Lubinska, z wyksztalcenia architekt wnętrz- ekspert z wieloletnim doświadczeniem  w dziedzinie projektowania przestrzeni publicznych : architektury , architektury wnętrz  komercyjnych i prywatnych .

Zespół pracowni tworzą specjaliści branż projektowych, budowlanych i wykonawcy .

Cechą charakterystyczną naszej architektury, jest budowanie każdego projektu w oparciu o konkretny kontekst przestrzenny ,funkcjonalny , branżowy. Ważna jest specyfika działalności a w przypadku domów jednorodzinnych jego usytuowanie. Efektem jest różnorodność przestrzenna i bardzo wyraźna identyfikacja. Większość naszych ważnych projektów powstaje na Pomorzu. Różnorodność u podstaw projektowania skutkuje różnorodnością formy architektonicznej oraz indywidualnych wnętrz stworzonych na potrzeby inwestora. Dużą uwagę przywiązujemy detalu budowlanego – opracowywanego indywidualnie dla każdego projektu oraz jakości wykonywania prac budowlanych oraz materiałów wykończeniowych. Detal, materiał , dobry design staje się językiem porozumienia z odbiorcami architektury. Z każdym projektem Nasza myśl i dopracowanie detalu jest bardziej świadome i wyrafinowane. Praca projektowa nad inwestycja trwa aż do zakończenia realizacji obiektu. Współpracujemy z doświadczonymi branżystami i wykonawcami , którzy są partnerami naszych projektów. Aktywny udział w całym procesie daje gwarancje zachowania pomysłów projektowych i jakość wykonania usług. Skupiamy się na projektach dających możliwość realizacji. A nasze motto to : „ Projektować tak, aby tworzyć możliwości rozwoju”.

Pracownia ma na koncie min :

  • biura Lasów Państwowych , Nadleśnictwo Dretyń i Trzebielino

  • biura firm : Lasertechnika Sp. z o. o., Bagramet Sp. z o. o., Kapeo Sp. z o. o.

  • Muzeum i Restauracja na Zamku Krzyżacki  w Bytowie,

  • Obiekty i placówki medyczne : Szpital Wojewódzki w Bytowie,

  • biura Okręgowej Izby Lekarskiej w Słupsku , Klinika Stomatologia Nadolna oraz restauracje, placówki edukacyjne i kosmetologiczne.